ضد انقلاب های فراری باز هم به جان هم افتادند!

به گزارش سفیرافلاک ضد انقلاب خارج از کشور که این روزها به شدت مایوس و ناامید شده‌اند، فحاشی و توهین بر علیه یکدیگر را آغاز کرده‌اند.

 سابقه فحاشی در ضد انقلاب به یکدیگر اگر چه موضوع تازه ای نیست اما این روزها اوج گرفته است. آنها به دلیل اینکه نمی‌توانند در برابر اراده ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایستادگی کنند، اینگونه عصبانی می‌شوند.در جدیدترین توهین‌ها فردی به نام "امید دانا" که در میان ضد انقلاب به "امید نادان" معروف است خطاب به یکی دیگر از ضد انقلاب‌های فراری او را دلقک خطاب کرده است.

 این ضد انقلاب فراری در فیس بوک خود با انتشار فیلمی از فردی به نام تیمسار روحانی {از افسران شاهنشاهی ساکن آمریکا} نوشت: یکی از مشکلات اپوزسیون وجود دلقکانی به مانند روحانی هست! در واقع امثالی مانند این روحانی که از آبروی ارتشیان ایران هزینه میکنند و نام خودشان را تیمسار میگذارند بیشترین خدمت را به جمهوری اسلامی میکنند و یک جورایی پای ثابت برنامه‌های طنز صدا و سیما هستند و هربار جمهوری اسلامی میخواهد اپوزسیون را مسخره کند ویدیو آنها را نشان میدهد و کلی به ریش اپوزسیون میخندند.

 خوشبختانه دشمنان من دلقکانی همچون روحانی هستند که این امر باعث خشنودی اینجانب است که چنین دلقکان سیاسی که 5 ساله خودشان را مسخره کردن و هربار میگویند ایران را نجات میدهم اما جز آبروریزی برای اپوزسیون چیزی ندارد و در آخر سر هم باعث خنده مردم میشوند دشمن ما محسوب میشوند اما! این نوشته عنصر فرسوده و فاسد ضد انقلاب فراری نشان دهنده اوج تحمل نکردن یکدیگر است و به گونه‌ای شده که به جان هم افتاده‌اند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به یکدیگر استفاده می‌کنند.

 شایان ذکر است تیمسار روحانی مسئول گروهک سیاسی ـ نظامی "عقاب ایران"! چندی قبل در تلویزیون های سیاسی ضد انقلاب گفته بود تمام مردم ایران به ما بدهکار هستند چون ما حرفه‌ای هستیم و حرفه‌ای عمل می‌کنیم. این مردم ایران که فکر می‌کنند عاقل هستند یک ذره عقل و درک و درایت ندارند.

 

/ 0 نظر / 32 بازدید