شورای پهلوی عرضه یک تجمع را هم ندارد/سند

به گزارش بلاغ،شورای ملی ایران نام گروهکی است که رضا پهلوی فرزند دیکتاتور در زمان طاغوت در خارج از کشور راه اندازی کرده است.هدف تشکیل این شورا ایجاد یک اپوزیسیون برای مقابله با جمهوری اسلامی در محیط بین الملل است، از آغاز این گروهک یک سال نمی گذرد ولی تا کنون افراد زیادی به دلیل مسائل غیر اخلاقی و برخوردهای حذفی و دروغ گویی های مکرر ربع پهلوی از عضویت در شورای مرکزی استعفاء داده اند و پیش بینی کرده اند این گروه توانایی انجام یک تجمع را ندارد.

یکی از فعالین سلطنت طلب در فیس بوکش نوشت: "اگر شورای ملی ما شورای ملی بود الان باید یک سازمان دهی جلو سازمان ملل میداشت و قدرتش رو به رخ جهان می کشید ، از طرفی سخنگوی شورا به هر وسیله ای در سازمان ملل سخنرانی می کرد. افسوس که ما ملت(ضدانقلاب خارج از کشور) بی صاحب و بی پدر هستیم.امسال که گذشت ولی بیایید برای اینکار برای سال دیگه برنامه ریزی کنیم.

مشاور سابق ربع پهلوی هم در صفحه فیس بوک با انتشار عکسی از تجمع سالهای گذشته سلطنت طلبان مقابل سازمان ملل نوشت:انتقاد شدید به شورای ملی دارم که میبایستی یه فراخوان برای تظاهرات میداد برای مخالفت با اومدن روحانی به سازمان ملل .دلیلش چی بود واقعا ؟شورا یی که نامه فدایت شوم واسه سران جمهوری اسلامی! فرستاد چرا امروز از این فرصت استفاده نکرد و مردم رو جمع نکرد برای یه تظاهرات ؟

نیویورک مقابل سازمان ملل

حضور مردم در انتخابات 92 خلق حماسه سیاسی را پدید آورد ،تحلیل ضد انقلاب از حضور پرشور مردم لبیک به ندای مقام معظم رهبری بود برای همین رغبتی برای تجمع مانند سال های گذشته نداشتند.سالهای پیش هم فتنه گران سبز خارج از کشور آتش بیار معرکه بودند که امروز منزوی شده اند.

اکبر گنجی وظیفه سازماندهی فتنه گران سبز آمریکا را به عهده داشت

/ 0 نظر / 61 بازدید