وعده 3 روز هتل و غذای رایگان برای یک تجمع/ درآمد همایش با جاسوسی برای اسرائیل

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، بیش از یک دهه است که گروهک رجوی تحت عنوان گردهمایی سالانه مقاومت درپی تحقق آزادی ایران! که در واقع همان قدرت طلبی جنون امیز رجوی است، در فضای توهم برانگیز عیاشان اجاره ای تلاش زیادی دارد در فضای جنگ روانی و تبلیغی واپسین لحظات حیات رذیلانه خود را کمی به درازا بکشاند.

این گروهک همواره نسبت به اربابان و لابی‌های ورشکسته غربی و صهیونیستی خود ابراز اندام می کند؛ گویی که هنوز رمقی باقیمانده تا بر اساس توهمات خود، کماکان تنها جایگزین و آلترناتیو جمهوری اسلامی باقی بماند!

امسال هم مثل سال های گذشته گروهک جنایتکار  منافقین رجوی هزاران دلار خرج کرده و یک مشت جنایتکار جنگی و سیاست مداران از دور خارج شده را آورده است تا برای چند دقیقه در شوی مریم رجوی حاضر شوند و در پیش روی یک عده رومانیایی و لهستانی، عرب، افریقایی و افغانی روی سن ردیف بشوند.

این عربده کشی مریم رجوی درحالی است که به همه حاضران وعده سه روز هتل و غذای رایگان در پاریس داده شده است.

کمیته تبلیغات سازمان منافقین در فرانسه با چاپ 2هزار دعوت نامه از گروهک های ضد انقلاب دیگر درخواست کرده در تجمع 6 تیرماه 1393 در ویلپنت فرانسه حضور داشته باشند.

حدود 3 میلیون دلار در هر سال خرج عیاشی تروریست های فرقه رجوی می شود؛ این در حالی است که بسیاری از هواداران منافقین در خارج از کشور محتاج نان شب هستند و با دیدن این صحنه ها به طور کامل از این فرقه جدا شده اند.

از مهمترین روش‌های درآمدهای سیاه فرقه ضد ایرانی رجوی، مزدوری سرویس‌های جاسوسی غرب و رژیم صهیونیستی است.

http://dana.ir/News/100449.html

/ 0 نظر / 75 بازدید