آرش سیگارچی سخنگوی کاخ سفید شد در دفاع از فیس بوک اوباما!

از اینکه اینچنین هستند خجالت نمی کشند. سایبری ها حالا به صفحه باراک اوباما حمله کردند.... !عمق کینه ضد انقلاب از یک طرح خود جوش و مردمی در فیس بوک ، آرش سیگارچی مجری تلویزیون دولتی صدای آمریکا در صفحه فیس بوکش نوشت: " متاسفانه گویا حمله و اسپم فیسبوکی شکل دیگری به خود گرفته که باید آن را به حساب قشر خاصی گذاشت، پست‌های پیج رئیس جمهور آمریکا آماج حملات مختلف بود.

به گزارش بولتن نیوز ، سیگارچی که گویا سخنگوی کاخ سفید است با مطرح کردن یک صفحه دیگر که توسط خودشان اداره میشود ادامه داد ، ضمن محکوم کردن چنین رفتارهای شرم آوری که توسط گروهی خاص و به اسم مردم ایران انجام می‌شود، این پرسش را دارد که چگونه ممکن است عداوت‌ورزی و توهین راه را بر بهبود شرایط باز کند؟! آیا شما جز دشمنی و درگیری سودای دیگری در سر دارید؟آیا این حرکات زننده طرفداران افراطی اوباما یا دشمنان این آب و خاک را به مقابله به مثل تشویق نمی‌کند؟!

این یادداشت مجری رسانه بیگانه، گویا دیکته شده از جایی بوده است چون در مانور سایبری در صفحه فیس بوک شخصی اوباما کمترین اهانتی به هیچ فردی نشد و برخی کاربران فیس بوک جواب آرش سیگارچی را اینگونه دادند." کـــــار بـسیــــــــــار خـوبــی کــردن. هیچ بی ادبی هم نکردن. این کار، با اون هجوم چند ده هزار نفری به پیج والیبالیسته و مسی و اون خانوم مجری ، زمین تا آسمون فرق می کنه. اینهمه دارن روزانه مارو تهدید میکنن و به ما توهین می کنن ، رگ گردنتون باد نمیکنه؟ ولی الان که توهینی در کار نبوده ، شاکی شدین؟؟ جالبه! دمشون گرم.کاربر دیگری از خارج از کشور نوشت:"توهین خوب نیست من بخاطر صفحه مسی ناراحت شدم، ولی برای اوباما نه، آقای اوباما از خودش فرهنگی به ما نشان نداده فردای مذاکرات 5+1 باز حرف از تحریم زد که این یک توهین به ملت ایران بود و تیم مذاکره کننده بود.

کاربر فیس بوک ساکن اسراییل که از دوستان صفحه آرش سیگارچی بود نوشت:" تا دیروز از دیوار سفارت بالا میرفتن الان که سفارتی در کار نیست اینطوری خودشون رو نشون میدند ، والا آمریکا با دیدن اینا حق داره از هسته ای شدن ایران بترسه"

 

آرش سیگارچی مجری رسانه دولتی آمریکا VOA

 

برای اینکه ثابت شود جناب آرش سیگارچی برای سیاه نمایی و با شانتاژ خبری این یادداشت را منتشر کرده برخی از کامنت های زیبا بازنشر میشود تا قسمت های بی ادبانه آن مشخص شود.

آقای رئیس جمهور

هنگامی که شما می‌گویید گزینه نهایی (نظامی) روی میز است ما نیز می‌گوییم "لبیک یا خامنه ای” روی میز است.شما هیچ کاری نمیتوانید بکنید.ایران اسلامی همیشه پیروز است.ایران نه از تحریم ها و تهدیدات می هراسد ونه از غمی برای فدا کردن جوانانش!
اگر گمان گرده اید تحریم ها ما را از پای در می آورد ، اشتباه تصور کردید،ما فرزندان غیور و شجاع سید علی خامنه ای هستیم
ما فرزندان انقلاب هستیم همان هایی که تو 8 سال دفاع مقدس مشت محکمی بردهان استکبار آمریکا زدن و در 9 دی ماه هم این عهد و میثاق رو دوباره ثابتکردیم.ما همه ایستاده ایم تا پای جان !بدون شک این انقلاب به همت ملت و با رهبری امام خامنه ای مسیر خود را طی خواهد نمود.ما هستیم تا پای جان، به فرموده امام خمینی :آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند.

آمریکا تو با سلاح جنگی من با سلاح ایمان بجنگ تا بجنگیم America , you with weapons of warI with weapons of believe؛ Fight to fight.آیا به نظر شما مخاطب گرامی این کامنت ها توهین است.کامنت دیگری هم که گسترده منتشر شده بود حاوی این مطالب است" ایشان {اوباما} فکرنکردند در جنگ با صدام که در حقیقت شما پشت صدام مخفی شده بودید ما ایستادیم وپیروز شدیم حاضریم دوباره به میدان بیایم بسم الله،از سرهامان هم که کوه بسازند نمیگذاریم فرزندانمان در کتاب تاریخ خود بخوانند که ما امام خامنه ای را تنها گذاشتیم.

بیشتر کامنت ها به زبان انگلیسی بود ، حتی برخی کاربران از کشورهای عربی مطالبی را ذکر کرده بودند و برای آن مصادیق و سند ارائه کرده بودند مثلا کاربری از کشور تونس و عراق یک پیام با مضمون مشترک را منتشر کردند و آن هم این بود "از نمایشگاه حقوق بشر اوباما در گوانتانامو و ابوغریب بازدید کنید!"

شایان ذکر است مانور سایبری در 9 دی انتقال پیام مردمی بود که ثابت کردند برای حفظ انقلاب تا پای جانشان ایستاده اند و این همبستگی بزرگ که دامنه آن در فضای مجازی هر روز منظم و گسترده میشود موج خشم ضد انقلاب خارج از کشور و گماشتگان رسانه های بیگانه شده است.

/ 0 نظر / 27 بازدید