افشای خط جدید رسانه ای ضد انقلاب در روزهای آینده/ تخریب گسترده حقوق هسته ای

سرویس سیاسی پایگاه خبری مرصاد/ با بالا گرفتن موج در خواست های مردمی توسط اقشار مختلف اعم از سیاسیون و دانشجویان در راستای توجه و حساسیت بیشتر به دغدغه های اساسی کشور مثل حفظ استقلال و عزت عمومی، رسانه ها و جریان های سیاسی در تلاشند تا خط تخریب حمایت از حقوق هسته ای را در دستور کار قرار داده و تبلیغات گسترده خود را بر روی آن متمرکز کنند.

این ساز کار از امروز توسط سایت ضد انقلاب دیگربان کلید خورد و اخبار رسیده حاکی از دنباله گیری این خط توسط سایر رسانه های معاند در روزهای آینده است. البته بنا به تجربیات متواتر این خز پس از کلید خورد در برخی از رسانه های داخلی نیز کلید خواهد خورد تا پازل تبلیغاتی این سناریو تکمیل شده باشد.

بر اساس این گزارش وب سایت ضد انقلاب دیگربان در تیتر یک خود نوشت:

"منتقدان توافقنامه «ژنو» پس از برگزاری همایش «دلواپسیم» و راهپیمایی اعتراضی پس از برگزاری نماز جمعه این هفته تهران٬ خود را برای برگزاری تجمعی «دانشجویی» مقابل مجلس آماده می‌کنند".

این وبسایت همچنین با اعتراض و هجمه به حمایت های دانشجویی از حق هسته ای ملت ایران آورده است: "بیش از ۱۰۰ دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هم با حمایت از این تجمع بر لزوم ورود جدی نمایندگان مردم برای نظارت بر روند مذاکرات تاکید کرده‌اند".

1111 [640x480]

وب سایت ضد انقلاب دیگربان به سردبیری بهنام قلی پور

این رسانه که از حامیان جدی جریان و سران فتنه است خواست ها و دغدغه های دانشجویی را به تلاش های سازماندهی شده و از پیش تعیین شده برای فشار بر دولت اعلام کرد و نوشت:

"به نظر می‌رسد تجمع روز یک‌شنبه در ادامه فشار‌های همه  جانبه به دولت سازماندهی شده باشد"

به هرحال همانطور که گفته شد خط تخریب مطالبه گری حقوق هسته ای با این اقدام رسما کلید خورده است و از این پس شاهد خواهیم بود که هر فرد یا گروهی در راستای مطالبه حقوق به مخاطره افتاده هسته ای کشور سخنی گفته و یا اقدامی انجام دهد به شدت مورد هجمه رسانه ای قرار خواهد گرفت.

اجرا کنندگان این سناریو در دیگر بان چه کسانی هستند؟

سردبیر سایت دیگربان بهنام قلی پور مدیر سابق کافه تیتر در تهران است. کافه تیتر ۱۲اسفند ۱۳۸۴ توسط زوج روزنامه‌نگاری به نام بیتا صالحی و بهنام قلی‌پور بنیان گذاشته شد.

222 [640x480]
بهنام قلی پور ، بیژن صف سری و رضا ولی زاده سال ۱۳۸۶ – تهران

بعدها رضا ولی زاده به رادیو فردا و بیژن صف سری به روز آنلاین رفتند. رضا ولی‌زاده متولد سال ۱۳۶۳ در غرب ایران  و روزنامه‌نگار و مدیر سایت اینترنتی ضدانقلاب «بازنگار» است. وی از سال ۱۳۷۷ مجری رادیو گفت‌وگو در ایران بود رضا ولی‌زاده در اسفند ماه ۱۳۸۶ بازداشت شد به جرم انتشار مطلبی توهین‌آمیز در یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب با عنوان «خرید سگ‌های آموزش دیده برای حفاظت از رییس جمهوری اسلامی» بازداشت شد.

رضا ولی‌زاده اکنون با رسانه‌هایی مانند رادیو فردا، رادیو فرانسه و چند سایت ضدانقلاب دیگر همکاری می‌کند. وی اکنون در پاریس به تنهایی زندگی می‌کند و علاقه زیادی به ارتباط با دیگران ندارد.

3333 [640x480]

رضا ولی زاده در جلسه ضد انقلاب – هلند ۱۳۸۹

4444 [640x480] 
بیژن صف سری در جمع ضد انقلاب نیویورک – احمد باطبی و کوروش صحتی در عکس

/ 0 نظر / 48 بازدید