عناصر خود فروخته و ضد انقلاب منبع گزارش های سازمان ملل

به گزارش انقلاب نیوز - سرویس سیاسی ؛او از متدولوژی و روش مناسبی برای این کار برخوردار نبوده و با گروه هایی در ارتباط است که تروریست بودن آن‌ها محرز است و از آن بدتر این‌که در گزارش خود از این افراد که دستشان به خون آحاد ملت ما آلوده است باعنوان مدافعان حقوق بشر حمایت می‌کند. توجه به مسیر حرکت غرب در برابر ایران و بررسی راهبردهای مختلف اتخاذ شده از ناحیه‌ آن‌ها، نشان از وجود نوعی استراتژی چندلایه دارد که در آن، بهانه‌های حقوق بشری، محدود کردن دستیابی به فناوری هسته‌ای، اِعمال تحریم‌های گسترده، تهدید نظامی، مشغول کردن ظرفیت ایران در سایر جبهه‌های منطقه‌ای نظیر فرقه‌گرایی و ... بخشی از برنامه‌ها هستند.
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/66662626692.jpg
 
احمد شهید که تمام گزارش‌های ادعایی‌اش بدون هیچ کم و کاستی در راستای سیاست‌های دولت‌های غربی طراحی می‌شود، در نوع جمع آوری اطلاعات خود شیوه‌ای بسیار عجیب را دنبال می‌کند.
 
از آنجایی که برای تهیه گزارش آن هم یک گزارش حقوق بشری باید اطلاعات و مستندات مستدل و قوی ارائه شود، احمد شهید در این خصوص دست به کار شده و اطلاعات خود را از منابعی جمع آوری می‌کند که همگی از نهادهای ضد ایرانی و معاند نظام جمهوری اسلامی ایران مهر تایید دارند.
 
به اصطلاح گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران، در تمامی گزارش‌هایی که تاکنون منتشر کرده است منابع خود را از افراد ضد نظام، معاند، فتنه‌گران به خارج گریخته، گروه‌های جدایی طلب، فرقه‌های ضاله و دست آخر اعضای گروهک‌های تروریستی منافقین معرفی می‌کند، از جمله میتوان به امجد حسین پناهی ‌ - بهرام رضایی - منصور راوند -شیرین عبادی- اقبال مرادی و از این قبیل افراد اشاره داشت.
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/3jhbclca.jpg
 
امجد حسین پناهی سخنگوی گروهک تروریستی کوموله و مشاور احمد شهید
 
 
سخنگوی تیم تروریستی کوموله برعهده امجد حسین پناهی است که امروز به عنوان مشاور احمد شهید در زمینه حقوق بشر شناخته میشود.این عنصر خودفروخته و ضد انقلاب در راستای حمایت از بقای احمد شهید به عنوان گزارشگر ویژه ایران دست به پرونده سازی یا اصطلاحا " کیس نویسی" زده است.
 
مشاور دیگر احمد شهید یوسف عزیزی از گروهک تروریستی خلق عرب است.اختلاف فی مابین یوسف عزیزی بنی طرف و حسن هاشمیان از اعضای قدیمی بیت العرب زمانی بالا گرفت که یوسف عزیزی بنی طرف حسن هاشمیان را به فساد اخلاقی و غرور متهم می نماید و از طرف دیگر حسن هاشمیان یوسف عزیزی را فردی لائیک وکمونیست و مطالب منتشره توسط وی را ترجمه و کپی خواند.یوسف عزیزی در اوائل دهه 80 بعد از بازداشت توسط اداره کل اطلاعات خوزستان به اتهامات خودش اعتراف کرد و بعد از مدتی با همکاری دوست صمیمی اش در انگلستان از ایران گریخت.
 
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/555563254563.jpg
 
یوسف عزیزی از خلق عرب ، احمد شهید ، فاخته زمانی تجزیه طلب
 
در چندساله گذشته، هر زمانیکه نامی از گروههای تروریستی عرب تجزیه طلب یا هوادران آنان به میان می آید، بگونه ای مستقیم یا غیرمستقیم بنام "دنیل برت" ، که یک انگلیسی میباشد برمیخوریم. دنیل برت، مردی انگلیسی با سوابقی مرموز و ناشناخته است. این شخص مسئول و راهنمای رسانه ای و مشاور تبلیغاتی گروه جبهه دموکراتیک احواز است.
 
برت از اعضای فعال اندیشکده (اتاق فکر) "انجمن هِنری جَکسن" است، وشواهد گویا آنستکه او از سوی آنان هدایت شده، و آنانند که نیرو و مغز اصلی پشت برنامه جدا سازی سرزمینهای نفت خیز از ایران در زیر پوشش دفاع از حقوق ملت خیالی الاحواز فعالیت دارند.دنیل برت خود را روزنامه نگار، کارشناس و مشاور در امور نفت و انرژی، پتروشیمی، سیاست خارجی، بازار جهانی معرفی میکند. 'برت' در راًس "انجمن دوستی اهوازیهای بریتانیا" (BAFS) و "شبکه همبستگی احوازی عرب" (AASN) قرار دارد.
 
گروهها و سازمانهایی با پسوند "الاحواز" به سرپرستی بیگانگان، به فعالیتهای ضد ایرانی خود شتاب ویژه ای بخشیده اند. این افزایش میتواند نشانگر دوچیز باشد: یا نزدیکتر شدن به جنگی میان ایران و نیروهای غربی - و یا آغاز تحریکات قومی دیگری برای منجرشدن به یک جنگ داخلی و دخالت مستقیم دولت های غربی در ایران برای پیاده ساختن تجزیه ایران یا درگیری فرقه ای است.آمریکایی ها در چند سال اخیر با اتکا به این سناریو مدام از گزینه های روی میز حرف میزنند.
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/71702143578247810467.jpg
 
تمام اسامی با تاکید بر بکار بردن اسم ساختگی احواز بجای اهواز و در اشاره به کشور خیالی الاحواز هستند که شامل استان خوزستان و حتی بوشهر و هرمزگان می شود، افرادی که با مسئولین و اعضای این گروهک در انگلیس ، کانادا ، سویس و هلند از نزدیک آشنایی کامل دارند تاکید می کنند که این گروه ماهیتی مارکسیستی – نژادی دارد ، همه مسئولین و اعضای آن با اسم و مشخصات مستعار فعالیت می کنند ، عموم سخنگویان آن عراقی بوده و ایرانی نیستند ، بودجه و درآمد هنگفت تبلیغاتی شان از طریق بخش امنیتی سفارتخانه یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تامین می گردد ، درآمد جانبی اعضای آن از طریق شیوه هایی تبهکارانه و در عین حال حقیرانه مانند بازکردن و سرقت ضبط صوت خودروها و خالی کردن صندوق سکه های تلفن های عمومی در شهرهای اروپای غربی به دست می آید و ویژگی مشترک همه اعضا و مسئولین آن نیز در اعتیاد شدیدشان به مواد مخدر و از جمله تریاک و حشیش است.
 
انفجارها و آدمکشی هایی که چند سال پیش در خوزستان عزیز رخ داد و منجر به کشته و زخمی شدن بسیاری از هموطنان عزیز عرب ، لر و فارس ما شد ، با هدایت و دستور همین گروه جنایتکار و آمران امنیتی و خارجی آنها صورت گرفته است.سوال از آقای احمد شهید اینجا است با توجه به روشن بودن ماهیت این گروه های تروریستی چرا همچنان منابع خبری و مشاوران شما هستند و آیا شما خودتان باور دارید با استناد به گفته های این افراد میتوانید گزارشی دقیق بنویسید یا صرفا شما یک عمله سیاسی هستید.
/ 1 نظر / 57 بازدید
کورد مه ریوانی

مرگ بر احمد شهید.نامرد گزارشش را از تروریستها میگیره.این هم حقوق بی بشر