ولایتی، وحیدی و فلاحیان را ترور خواهیم کرد/ امضا قرارداد بین BBC و اسرائیل

بی بی سی فارسی رسانه ای مستقل یا بنگاه خبری در اختیار صهیونیست ها؛ این سوال اکثر افرادی است که روز گذشته وب سایت بی بی سی را رصد کرده اند.

"اکثر افراد مرتبط با انفجار در مراکز یهودیان آرژانتین را کشته‌ایم"…  این جمله تیتر یک BBC بود، انتخاب تیتر نشان می دهد مدیران شبکه سلطنتی انگلیس مانند صهیونیست ها از هر فرصتی استفاده می کنند تا به منافع جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند.

وب سایت خبری بی بی سی فارسی ابتدا خبر را تیتر یک کرد، سپس تلویزیون بی بی سی فارسی رپرتاژ خبری رفت و در گام  آخر کلیه کارمندان بی بی سی فارسی در فیس بوک و توئیتر خبر را منتشر کردند.

روند کار نشان می دهد مدیر بخش بی بی سی فارسی قرار داد یک پروژه صهیونیستی را امضاء کرده است.

با پیگیری های به عمل آمده مشخص شد دستور این مصاحبه توسط "آویگدور لیبرمن" صادر شده است. وی رهبر حزب راستگرای "اسرائیل، خانه ما" است که پس از ماست مال شدن تمام اتهاماتش مجددا مقام وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی را در دست گرفته است.

انتشار اخبار مربوط به پرونده آمیا، یک بحث کاملا مغرضانه و هدفمند است که از طرف مدیران BBC دنبال می شود و این در حالی است که سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آرژانتین با بردن نام برخی مسئولان وقت جمهوری اسلامی گفته است : " اسراییل هنوز از آنها انتقام نگرفته است".

در این لیست نام برخی چهره های سرشناس دهه ۷۰ وجود دارد که میتوان از آقایان احمد وحیدی، علی فلاحیان و علی اکبر ولایتی و دیگران نام برد و با آگاهی از خوی درندگی صهیونیست های خونخوار لازم است تیم های حفاظتی این عزیزان تقویت شود.

11111

بی بی سی فارسی در خدمت دروغ پراکنی صهیونیست ها

موضوع انفجار آمیا به ۲۰ سال پیش برمی گردد، ماجرا از آنجا شروع شد که در ۲۷ تیر ماه ۱۳۷۳ ساختمان بزرگی در بوینس‌آیرس پایتخت آرژانتین که متعلق به یهودیان آرژانتین بود، هدف یک عملیات انفجاری قرار گرفت و منجر به کشته شدن ۸۵ نفر و زخمی شدن بیش از ۳۰۰ نفر شد.

مطرح کردن پرونده آمیا در مجمع عمومی اینترپل پیش از هرچیز حکایت از فعالیت صهیونیست‌ها برای تحت فشار قراردادن جمهوری اسلامی ایران دارد. با این که بحث آمیا تاکنون جنجال‌های بسیاری را در دنیا آفریده، اما با وجود تغییر چند قاضی برای این پرونده، هیچگونه شواهد و مدارکی در تمامی دادگاه‌های مربوطه علیه ایران به ‌دست نیامده است.

2222 [1600x1200]

ایتزهاک آویران نماینده رژیم صهیونیستی در آرژانتین ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۰

اسحاق (ایتزهاک) آویران، سفیر رژیم اشغالگر قدس در آرژانتین، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری یهودیان آرژانتین – ای‌‌جی‌ان – گفته است که اسرائیل توانسته اکثر کسانی را که پشت حملات خونین به سفارت اسرائیل و یک مرکز فرهنگی یهودیان در آرژانتین بودند را به قتل برساند.

وی در عین حال گفته است که عدالت در مورد حامیان اصلی این عملیات هنوز به اجرا درنیامده و افزوده است: "هنوز هم لازم است آرژانتین دقیقا جواب دهد که در ارتباط با این حملات، چه روی داده است."

 اسرائیل و آمریکا معتقدند که جمهوری اسلامی در سازماندهی و حمایت از این حملات دست داشته و اسامی شماری از مقامات وقت ایران به عنوان افراد مرتبط با طراحی این حملات مطرح شده است.

نماینده رژیم صهیونیستی علی رغم همه لابی ها برای فشار بر دادگاه آمیا به منظور سند سازی علیه جمهوری اسلامی ایران مدعی شده که دولت آرژانتین برای کشف و افشای "حقایق" مربوط به بمب‌گذاری‌ها تحت فشار بوده است!

/ 0 نظر / 27 بازدید