تماس های منافقین با سفارت آمریکا در عراق

گروهک تروریستی منافقین با ادعای بازداشت هفت تن از اعضای خود در جریان حمله هفته پیش به اردوگاه اشرف به نام های وجیهه کربلایی، محبوبه لشکری، فاطمه سخایی، فاطمه طهوری، لیلا نباهت، صدیقه ابراهیم پور، محسن نیکنامی که از کادر اصلی این سازمان تروریستی می باشند، مدعی شدند که بغداد در تلاش است تا این افراد را به ایران تحویل دهد.
این گروهک مدعی است که در حمله هفته گذشته به اردوگاه اشرف تعداد هفت تن از اعضای این گروهک از سوی نیروهای عراقی وابسته به نخست وزیر عراق دستگیر و در محلی در نزدیکی فرودگاه بغداد بازداشت شدند.
بنا بر ادعای این گروهک قرار است این افراد که از آنها به عنوان گروگان‌های دولت عراق یاد شده، طی چند روز آینده از طریق شهر العماره واقع در جنوب عراق به مسوولان ایرانی تحویل داده شود
گروهک تروریستی منافقین ضمن نامه نگاری به رییس جمهور آمریکا، دبیرکل سازمان ملل و کمیساریای عالی امور پناهندگان جهت آزادی این افراد ، با اعلام شماره تلفن های سفارت آمریکا در عراق از اعضای خود در اروپا و آمریکا خواسته است که با تماس با این سفارت خانه ، از مسئولین آمریکایی بخواهند از استرداد این افراد به ایران جلوگیری نمایند.
این درحالی است که سخنگوی دفتر نخست وزیری عراق با ابراز بی‌اطلاعی از مفقود شدن این تعداد از اعضای گروهک منافقین گفت که دولت عراق هیچ طرحی برای تحویل ساکنان اشرف به تهران ندارد.
گفتنی است در پی حمله گروهی متشکل از فرزندان شهدای انتفاضه شعبانیه به پادگان اشرف، 52 نفر از اعضای این گروهک تروریستی که در جنایات های هولناکی علیه مردم مظلوم ایران و عراق دست داشته اند، به هلاکت رسیدند.

/ 0 نظر / 50 بازدید