باز هم ضد انقلاب از روی دست هاشمی نوشت + سند

مرصادنیوز: هاشمی تشکر کرد، امام موافقت کردند، مرگ بر ضد ولایت فقیه را حذف کنید! این تیتر یاداشت مهدی پرپنچی مجری شبکه دولتی انگلستان (بی بی سی فارسی) است.مانیتورینگ سرویس سیاسی مرصاد/ مهدی پرپنچی در فیس بوکش با استناد به سایت شخصی آقای هاشمی رفسنجانی نوشت: وبسایت اکبر هاشمی رفسنجانی امروز خاطره ای از او را نقل کرده که بر اساس آن آیت الله خمینی {امام خمینی} با حذف شعار «مرگ بر ضد ولایت فقیه» موافق بوده است.

"به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در متن خاطره ایشان آمده است:عصر احمد آقا آمد و نوار سخنان‌ آقای‌ [آیت‌الله‌ العظمی‌ محمدرضا] گلپایگانی‌ را آورد و گوش‌ دادیم‌.به‌ شعار ”مرگ‌ بر ضد ولایت‌ فقیه“ اعتراض‌ دارند و از مجلس‌ می‌خواهد که‌ در تشخیص‌ ضرورت‌ و موضوعات‌ احکام‌ ثانویه‌، دقت‌ و وسواس‌ داشته‌ باشد، ولی‌ با خضوع‌ و احترام‌ صحبت‌ کرده‌اند.

1

من‌ هم‌ در نمازجمعه‌ از ایشان‌ تشکر کردم‌. قرار شد با مشورت‌ با امام‌ سخنان‌ ایشان‌ پخش‌ شود. احمد آقا اطلاع‌ داد که‌ امام‌ موافقند."با اینکه نوشتن ضد انقلاب از روی دست هاشمی رفسنجانی مدتهاست اتفاق می افتد اما پایگاه اطلاع رسانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنان بر این سیاق تأکید دارد.البته سایت آقای هاشمی رفسنجانی که سابقه فیلترینگ را هم در کارنامه خود دارد به دلیل برخی متناقض نویسی ها کم کم از چشم ضد انقلاب نیز در حال افتادن است.و البته در این موارد نیز معلوم نیست چرا هاشمی رفسنجانی تمام نقل قول های شاذ را به کسانی نسبت می دهد که در دستشان از دنیا کوتاه شده است و امکان پیگیری صحت و سقم موضوع برای مخاطب مقدور نیست.

/ 0 نظر / 31 بازدید