آقای سردبیر رادیو فردا تجاوز به خودش را در برنامه زنده تایید نمود!!!

به گزارش رادیو دیروز، علیرغم یکدست بودن غالب تماس های غیر زنده تلفنی ای که از رادیو فردا به نام "نظر مخاطب" پخش می شود و این رادیو ذلیلانه خود را پشت سر مخاطب مخفی می کند تا انواع فحاشی ها را به عالیترین و مقدس ترین اشخاص و ارکان نظام نثار نماید، اما در این برنامه مخاطبان، رادیو فردا را گاهاً مورد حملاتی قرار می دهند که سردبیر رادیو نیز مجبور می شود برخی از آنها را تایید نماید!

آقای سردبیر رادیو فردا تجاوز به خودش را در برنامه زنده تایید نمود!!!
موضوع برنامه این هفته ساعت ششم، موضوع حقوق شهروندیِ مطرح شده توسط حجه الاسلام روحانی بود. یکی از مخاطبان به نام محمود از اهواز با رادیو فردا تماس گرفت و گفت من به جای حقوق شهروندی از حقوق زندانیان صحبت کنم که پایمال می شود. وی گفت زندانیان سیاسی را متاسفانه با قاچاقچیان و قاتلان و اشرار در یک بند قرار می دهند که در این حین به این افراد تجاوزات (جنسیِ) بسیار خشن و ناجوری می شود!!!
وی در ادامه افزود، این تجاوزها برای شما آقای بقراطی و کارشناس برنامه تون آقای رزاقی، "خاطره" است حالا که من ذکر می کنم!!!
نیوشا بقراطی سپس با لبخندی خطاب به این مخاطب می گوید اتفاقاً مزاح خیلی زیبا و خوبی بود!!! اما برنامه ما جدیست و جای شوخی نیست و سپس مانند همیشه رادیو فردا به طور کاملاً تصادفی، صدای مخاطب را از دست می دهد!
سپس یکی از مخاطبان در دقیقه ۴۵ ام با نام کامران از بیرجند با رادیو فردا تماس می گیرد که عنوان می کند شما در مورد حقوق شهروندی صحبت می کنید در حالیکه با تجزیه طلب ها صحبت می کنید مانند نوری زاده ، که تجزیه طلب است و ما می توانیم علیه رادیو فردا اعلام جرم نماییم، چراکه علیه حقوق شهروندی ما فعالیت می نماید. صدای وی به طور کاملاً اتفاقی بازهم قطع می شود!
بلافاصله شهروند دیگری با برنامه تماس می گیرد و اعلام می کند که نظر من مخالف برنامه شماست. شما که معتقدید حقوق شهروندی باید رعایت شود، آیا در اروپا خصوصاً فرانسه حقوق یک مسلمان که می خواهد با حجاب در دانشگاه ها و سر کار حاضر شود هیچ برخوردی نمی شود؟ سردبیر رادیو فردا اینبار دستور قطع تصادفی صدا را نمی دهد اما جوابی بی ربط به سوال وی می دهد که نشانگر قدرت تحلیل این سردبیر دوجنسیتی است.

/ 0 نظر / 61 بازدید