به خدا من جاسوس وزارت اطلاعات نیستم!

امید دانا در واکنش به مطلب بولتن نیوز با دوستانش جکشی برخورد کرد و دست به یک خانه تکانی زد که چرا از او سوال میکنند آیا با وزارت اطلاعات همکاری دارد یا نه؟ بعد از تخریب ربع پهلوی ،سلطنت طلبان معتقد هستند امید دانا برای تخریب پهلوی و تیمش به خارج از کشور رفته است.امید در فیس بوکش نوشت:"امشب یک خونه تکونی حسابی کردم و نزدیک ده تن از انسانهایی که ثبات شخصیت و ثبات سیاسی ندارند و هر روز یک حرف را میزنند از فیس بوکم پرت کردم بیرون، و تا ساعتی دیگر نزدیک به 15 تن دیگر را هم بلاک میکنم.امیدوارم یک زمان شخصیت پیدا کنند و حداقل خودشان بفهمند دنبال چی هستند و چیکار میخواهند بکنند.براستی از انسانهایی که هر روز یک ساز میزنند و روزی قربان صدقت میروند و ما را تا عرش علا بالا میبرند و روز دیگر با کله ما را پرت میکنند روی فرش زمین خسته شدم."

سایت خبری بولتن نیوز دیروز نوشت : امید شریفی‌دانا یکی از عناصر سلطنت طلب مقیم کشور سوئد از خط قرمز پادشاهی ها عبور کرده و با انتقاد از ربع پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران، گفته است: «رضا پهلوی گفتند که من فراحزبی و فراگروهی می‌خواهم کار بکنم، ولی متاسفانه ایشان به طور تخصصی هوادارانشان را جمع نکردند و گفتند که من باید همه را جمع کنم و این باعث دلسردی نیروهای پادشاهی شده و اختلافات را گسترده‌تر کرده است.

سوال اینجا است اگر این سایت اعتباری ندارد چرا امید دانا اینقدر آشفته است، یا ترس دارد مخالفین او در خارج از کشور کارش را یکسره کنند، رفیق شفیق امید دانا که خودش مشکوک به همکاری با سازمان های امنیتی است و از گروهک نهاد مردمی به همین دلیل اخراح شد در پاسخ به امید دانا نوشت: مگه دروغ گفتی امید عزیز ؟ پراکندگی نیروهای پادشاهی علی رقم داشتن نیرو و امکانات مادی و رسانه ای یک علت بیشتر ندارد که خودت به این موضوع اشاره کردی . نه تنها نیروهای پادشاهی بلکه من خود شاهد بودم از چپ و راست همه همراه شده بودن با شاهزاده از نوری اعلای جمهوری خواه تا حشمت رئیسی کمونیست ولی شاهزاده گلستان و پیرزاده رو ترجیح داد به این همه وفادار و حتی نیروهای دگر اندیش و گفت اگر یک اپوزسیون بگوید آری من میگویم نه . این هم نتیجه اش که اکنون مشاهده میکنید .

/ 1 نظر / 70 بازدید
حسن

سلام انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... فقط یکم قالبت سنگینه امیدوارم موفق باشین. راستی اینم ادرس وبم بیا و یه سر بزن خوش حال میشم www.needadd.ir اگر هم تبادل لینک میکنی بیا به این ادرس و لینکتو ثبت کن www.link.needadd.ir ممنونم فعلا تا بعد