پیام تسلیت ملی مذهبی ها به تروریست ها

کنشگران ملی مذهبی خارج از کشور با صدور بیانیه ای ضمن «مصداق بارز ستم و فاجعه انسانی» خواندن حمله به قرارگاه اشرف؛ «کشته شدن بیش از پنجاه تن» از اعضای سازمان منافقین در این حمله را محکوم کردند.امضای پایین نامه با امضای جمعی از کنشگران است و ترس از خشم مردم عراق و خانواده 17000 شهید ترور باعث شده که افراد صادر کننده بیانیه جرات اعلام نام را نداشته باشند البته میتوان حدس زد که سایت جرس حلقه مهاجرانی و کدیور با چه هدفی این بیانیه را صادر کرده اند.مهندس سحابی از عناصر شاخص ملی مذهبی و رییس نهضت آزادی از منافقین به عنوان فرزندان خود یاد میکرد.در بیانیه گروهک ملی  مذهبی بدون اشاره به جنایات منافقین در ایران و کشتار مردم معترض به صدام در عراق خصوصا انتفاضه نیمه شعبان 1991 آمده است:آنچه در روزهای اخیر در کمپ اشرف در عراق رخ داد، با هر معیاری که باشد، مصداق بارز ستم وفاجعه انسانی است. حمله و تهاجم غافلگیرانه و مسلحانه به گروهی محدود و معدود، که به هر دلیل در محدودة بسته ای زندگی می کردند و تحت حمایت قوانین بین المللی و تعهدات فیمابین سازمان مجاهدین و دولت عراق قرار داشتند، و کشتار فجیع بیش از پنجاه تن از آنان که بی سلاح بوده و کمترین امکان دفاع از خود را هم نداشتند، با معیارهای روشن قانونی و حقوقی و شرعی و اخلاقی غیر قابل توجیه و محکوم است.ملی مذهبی ها هیچگاه کشتارها و ترورهای منافقین در داخل و خارج از ایران را محکوم نکردند.

 
 
بازرگان در نامه ای مجاهدین خلق (منافقین) را "فرزندان نهضت آزادی" خوانده ، خطاب به آنان نوشت: مجاهدین خلق، شما فرزندان نهضت آزادی هستید. در سال 1343 که در زندان بودیم، به دنیا آمدید و راه خود را پیش گرفتید، بدون آنکه از خانه فرار کرده یا اخراج شده باشید.
ارتباط تنگاتنگ سازمان منافقین با عناصر خودفروخته و فسیل شده نهضت آزادی که بخشی از ملی مذهبی ها را تشکیل میدهند بیش از حد ارسال پیام تبریک و تسلیت است در تصویر زیر سند مشورح گزارشات است که نشان میدهد مریم رجوی درگذشت سید جوادی نهضت آزادی را تسلیت گقته است.
/ 1 نظر / 35 بازدید
لینا

سلام وبلاگتون رو دیدم مطالبش قشنگ بود ازش استفاده کردم لطفا سایت مارو هم نگاه کنید http://mehestan.org/page.php?29 مطالبش راجع ساختمان هوشمنده مثل آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و غیره . اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید