احیاءموج مرده گروهک های غرب کشور توسط نوری زاد / عکس

بلاغ-یادت هست آقا مرتضی شما را از روایت عملاٌ بیرون راند و شما تا سال 65 پیدایت نشد تا اینکه سال 65 با وساطت برخی از دوستان برای مجری گری برنامه های روایت دوباره دعوت شدید و پس از چند ماه ادامه این همکاری رفتارهای شما برای آقا مرتضی غیر قابل تحمل شد و بار دیگر مجموعه روایت فتح را ترک کردید.

راستی هیچ کلاهت را قاضی کرده ای ببینی چرا آقا مرتضی (شهید آوینی) به این حد از شما و از رفتارهای شما تنفر داشت.

سال 65 شهید آوینی نوری زاد را شناخته بود.سالها گذشت تا فتنه 88 و باز هم گذشت تا آبان ماه 1392 ، فتنه گری که ضد انقلاب روز و شب برایش کف و سوت میزنند با ارائه رهنمود جبهه معارض با انقلاب اسلامی برای احیای موج مرده گروهکی های غرب کشور عزم سفر کرده است.

نوری زاد در سفرهای خود به کردستان با ضد انقلاب از جمله ذبیحی و ناصری که در حوزه فمنیسم فعالیت می‌کنند و در راستای خارج نشین ها می‌کوشند، دیدار کرد.

نوری زاد با این سفر نشان داد که به فکر تحریک کردن جریان ضد انقلاب داخل کشور و همچنین مخالفت علنی با جمهوری اسلامی است.


دیدار نوری زاد با فعالان فمنیسم در کردستان

البته مطلب دیگری که از سفر نوری زاد می شود برداشت کرد معنای جدید در مورد سفرهای صلح و دوستی است که اگر با افراد معاند و ضدانقلاب و برانداز جمهوری اسلامی دیدار داشته باشید این سفر نامش سفر صلح و دوستی است!

حال جای این سئوال است که در سفری که نوری زاد به استان کردستان کرده ، چرا بر سر مزار غیور مردان و شیر زنان مدافع جمهوری اسلامی و پیشمرگان خمینی (ره) که به دست معاندان به شهادت رسیده‌اند نرفته است و این چه صلح یک طرفه‌ای است!؟

/ 0 نظر / 43 بازدید