اوباما صدای سوسیالیستها را در آورد + سند

فریدون منتقمی از فعالین گروههای چپ سوسیالیستی خارج از کشور در اعتراض به سکوت اپوزیسیون در خصوص موضوع حمله شیمیایی 19 آگوست گروههای تروریستی جبهه النصره به مردم بی گناه سوریه اعتراض کرد.

به گزارش بولتن نیوز، وی آمریکا را متهم ردیف اول میداند که در زمان حمله عراق به ایران چشمش را به حملات شیمیایی صدام علیه مردم ایران بست و به دولت های غربی یادآوری کرد که تسلیحات شیمیایی از طریق آنها در اختیار صدام قرار میگرفت.

فریدون منتقمی دبیر سابق فرهنگی کنفدراسیون دانشجویان ایرانی در فیس بوکش نوشت:  "قابل توجه ایرانی های خود فروخته که حاضر نیستند در تحت لوای دستهای آمریکا از سوریه و ایران کوتاه باد اعتراض کنند. عبور از خط قرمز برای امپریالیسم آمریکا در تجاوز عراق به ایران مطرح نبود. صدهزار کشته گاز سمی و 48 هزار مجروح و آسیب دیده در اثر گاز خردل، امپریالیسم آمریکا را وادار نکرد که وجدان معروفش جریحه دار شود و از خط قرمز عبور کند و به صدام حسین ارباب مجاهدین خلق دهنه زند. بر عکس دو سال تمام از طریق اسناد ماهواره ای به صدام حسین، تراکم نیروهای ایرانی را اطلاع داد تا هدف پرتاب گلوله های گاز قرار بگیرند. مشاور صدام حسین دونالد رامزفلد در زمان رونالد ریگان بود. کارخانه های گاز را آلمان و اتریش و فرانسه به عراق داده بودند. زنده باد حقوق بشر آمریکائی که مظهر ریاکاری و بی شرمی و دروغ و دغل است. زنده باد وجدان آمریکائی امپریالیستی که فقط از پرتاب گاز توسط القاعده و النصر به ناراحتی وجدان تظاهر می کند تا صدها هزار مردم سوریه را نابود کند".

کنفدراسیون محصلین و دانشجویان ایرانی متشکل از گروههای چپ در دهه 50 قدرتمندترین گروه سیاسی مخالف حکومت پهلوی درخارج از کشور بود که هم اکنون نامی از آن باقی مانده است.

/ 0 نظر / 24 بازدید