اعلام مراسم خاکسپاری گروهک ربع پهلوی توسط ضد انقلاب+سند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس:وی در بیانیه آورده است “با کمال تاسف پس از گذشت حدود شش ماه از تشکیل شورای ملی شاهد مواردی هستیم که بنیاد مبارزه! را با ادامه چنین وضعی بخطر انداخته و عده ای افراد بی نام و نشان و خود محور و مستبد  تمام اداره شورای ملی را در کف خود قرار داده اند و پیشرفت  امور را متوقف نموده اند در چنین شرایطی ادامه فعالیت ها توقف کامل پیداکرده و با پرونده سازی های دروغین،خود محوریها ،عدم شفافیت در عمل، بی توجهی به آرای کسب شده و بد نام کردن مبارزین و همرزمان در شورای عالی و دفتر سیاسی، یارای خدمت را  نا ممکن ساخته اند و ادامه این روشهای نا پسند و غیر قانونی ما را از هدف اصلی مبارزه باز میدارد و ضربه ای بس جبران ناشدنی به اعتماد وامید مردم وارد می نماید.

شورای ملی

ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻧﺎﻣﻄﻠﻮﺏ، ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺷﮑﻨﻴﻬﺎ، ﻋﺪﻡ ﺷﻔﺎﻓﻴﺖ، ﺧﻮﺩ ﻣﺤﻮﺭﻳﻬﺎ، ﻋﺪﻡ ﺭﻋﺎﻳﺖ ﺣﻘﻮﻕ ﺍﻋﻀﺎی ﺷﻮﺭﺍی ﻋﺎﻟﯽ ﻭ ﺩﻓﺘﺮ ﺳﻴﺎﺳﯽ، ﻋﺪﻡ ﺩﺭک ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺯ ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ ﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺳﯽ ﻭ ﭘﻠﻮﺭﺍﻟﻴﺴﻢ، ﺗﺨﻄﯽ ﺁﺷﮑﺎﺭ ﺍﺯ ﺍﺻﻞ ﺁﺯﺍﺩی ﺑﻴﺎﻥ، ﺗﺸﮑﻴﻞ ﺟﻠﺴﺎﺕ ﻏﻴﺮ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ، ﺩﻭ ﻗﻄﺒﯽ ﮐﺮﺩﻥ فضای ﺷﻮﺭﺍی ﻋﺎﻟﯽ ﻭ دفتر سیاسی، ﺗﺼﻮﻳﺐ ﺁﺋﻴﻦ ﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻭ ﺑﻴﺎﻧﻴﻪ ﻫﺎی ﻓﻮﺭی ﻭ ﻏﻴﺮ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ، رأی ﺳﺎﺯی، عدم صداقت و ترویج دروغ ، ﻋﺪﻡ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺑﻪ ﺍﻋﻀﺎ ﻭﻋﺪﻡ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ درقبال ﺭﻓﺘﺎﺭ و کردارخویش ، ﺣﻀﻮﺭ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﺎ ﺍﺳﺎﻣﯽ ﻏﻴﺮﻭﺍﻗﻌﯽ ﻭ ﻧﻴﺰ ﺭﻭﺷﻬﺎی ﻏﻴﺮﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺗﻴﮏ ﻭﺣﺬﻓﯽ ﻭﻏﻴﺮﻩ، ﮐﻪ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﻳﻦ ﺗﺨﻠﻔﺎﺕ ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪ ﺍی ﭘﻨﻬﺎﻥ ﻭ ﻳﺎ ﺁﺷﮑﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺿﻌﻴﻒ واز پیش برنامه ریزی شده ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ نمود ﻭ بر خلاف  خواست و مطالبات مردم عزیزمان تمام توان خود را بر پایه تخریب منتخبین و از میان بردن اعتبارواتحاد میان آنان وچه بسا در پایان ریشه کن نمودن این بنای ﻧﻮ ﭘﺎ نمود.
بدینوسیله با ایجاد اختلال در کار گروهی، موجبات بحرانهای عدیده ای را رقم   زده اند که عملا به زیر سؤال رفتن کارایی این شورا و از دست رفتن مشروعیت قانونی آن انجامید.این حلقه کوچک، بی اخلاقی ها و تخلفات را تا بدانجا پیش برده اند که امیدی در جهت همکاری میان افراد از طیفهای مختلف اپوزیسیون در این شورا بجای نمانده و بسیاری از میهن پرستان دلسرد از این شورا راه خویش را از این حرکت جدا نموده اند.
یکی از فعالین سیاسی منتقد پهلوی در فیس بوکش نوشت: “شوربای رضا پهلوی، ملقمه و معجونی از پیر و پاتال های هوراکش بیسواد سلطنت طلب، بانضمام چند تا مجاهد و توده ای و همچنین مزدوران باند جنبش ضد ایرانی سبز، و خود شازده کلیمی حقوق بگیر موساد بود، که با هشیاری و افشاگری مبارزان ایران پرست، گندش در آمد و دربش تخته شد…مرگ بر سلطان جنبش شمع ها، دعوتگر حصر خانگی، و روضه خوان منبرهای سیاسی…مرگ بر گدازاده بی آبرو، مفتخور، دروغگو، خائن ، اینگونه درگیری ها بین ضد انقلاب نشان از آن دارد که سیلی محکمی از خلق حماسه سیاسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری خورده اند.

/ 2 نظر / 25 بازدید
F U N

سلام وبلاگ واقعا عالیی داری باعث افتخارمه که با شما تبادل لینک کنم اگه خواستین یه سر به وبلاگم بزنید

mostafa98

با سلام خدمت شما ثبت دامنه رایگان tk. به صورت رایگان آموزش وبلاگ نویسی و افزایش بازدید راه اندازی سایت.انجمن.آپلودسنتر.چت روم. نصب و آموزش اسکریپت دانلود رایگان اسکریپت و... ************************ http://mostafa98.ir http://ghalerodkhan.tk ************************