وقتی ربع پهلوی در مستی و خماری برای کردستان عزای عمومی اعلام می کند

مرصادنیوز: رضا پهلوی فرزند ارشد دیکتاتور و آدم کش ساکن واشنگتن به بهانه اعدام مجرمین امنیتی مرتبط با گروهک های تروریستی به عنوان سخنگوی گروهک شورای ملی در کردستان یک هفته عزای عمومی اعلام کرد.

مانیتورینگ سرویس سیاسی مرصاد/ ربع پهلوی ظاهرا دلش برای تروریست هایی که به جان مردم بی گناه افتاده بودند به تپش افتاده است. تاریخ فراموش نمی کند پدرش هزاران نفر بی گناه را در یک روز به رگبار بست، شهدایی که امروز نامشان در پایتخت و شهرهای دیگر شمع راه زندگی هستند.

ربع پهلوی که به دلیل کثرت شرب خمر و استعمال مخدر از نعمت تعقل و تفکر محروم مانده است در تخیل خود با کمک دوستانش شورای ملی ایران! را بنا نهاده است.  وظیفه این گروهک حمایت از فعالین تروریستی و براندازی در ایران است.

111
 کمتر از یکسال از عمر این محفل می گذرد ولی به اندازه ۵۰ سال حکومت طاغوت کینه و تنش علیه آنها به وجود آمده است و نمی خواهند باور کنند سلطنت و پادشاهی در ایران به زباله دان تاریخ پیوسته است.

حمایت پهلوی از گروهک های تروریستی و جنایت کاران تجزیه طلب باعث شده خود دوستانش به وی شدیدترین انتقادها را داشته باشند. تا بیش از این نیز عمده تذکرات به ربع پهلوی از طرف نزدیکانش به دلیل پوشش نامناسب و عریان نمایی همسرش (یاسمین اعتماد امینی) بود.

افراد اعدام شده چه در غرب و چه در شرق کشور دستشان به خون مردم آلوده بوده است، بمب گذاری، ترورفردی، قتل عام دسته جمعی، آدم ربایی، تجاوز به عنف، سرقت مسلحانه، حمل سلاح غیر مجاز، حمل و فروش مواد مخدر، جاسوسی برای دولت های بیگانه، اخلال در نظم و امنیت عمومی، اقدام علیه امنیت ملی تنها گوشه ای از جنایات و سوابق اعدام شدگانی بود که ربع پهلوی برای آنها دایه عزیز تر از مادر شده است.

البته قابل درک است چرا ربع پهلوی از آنها حمایت کرده است و دور از انتظار نیست افرادی که به وطن خیانت می کنند از طرف ضد انقلاب و دستگاه های جاسوسی غرب حمایت مالی و عاطفی شوند.

به عنوان مثال گروهک تندر که دستش به خون شهدای حسینیه وصال شیراز آلوده است از نزدیکان گرایش پادشاهی و سلطنت و از رفقای ربع پهلوی هستند همچنین گروه هایی که گرایش مسلحانه دارند و نزدیک به اسراییل هستند بازگشت به طاغوت را مطالبه می کنند و این خیال و توهم برای آنها یک آرزوی دیرینه است.

رضا پهلوی در حمایت از افرادی بیانیه صادر کرده است که مسبب از هم پاشیده شدن خانواده های زیادی در ایران هستند، گروهک های مورد توجه پهلوی با بمب گذاری و ترورهای کور باعث بی سرپرست شدن بسیاری خانواده ها شده اند او از هواداران خود در خارج از کشور درخواست کرده با برپایی تجمعاتی از طرح "نه به اعدام مجرمین امنیتی" حمایت کنند.

سال گذشته تیم های ترور و شبکه جاسوسی دشمن که عمدتا وابستگی مالی و لجستیکی به اسراییل داشتند توسط وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از هم پاشیده شد و افراد موثر در ترورها و اقدامات خرابکاری دستگیر و به سزای اعمال خود رسیدند و همین امر باعث شد ضدانقلاب امید خود برای براندازی مسلحانه را از دست بدهد.

در پایان برای یادآوری جنایات خاندان پهلوی تنها یک نمونه از جنایات پدرش را مرور میکنیم:

"در اولین ساعات جمعه ۱۷ شهریور ماه، رژیم شاه توسط ارتشبد غلامعلی اویسی فرماندار نظامی تهران اعلام حکومت نظامی کرد؛ اما مردم در میدان ژاله (شهدای کنونی)‌ تجمع کردند و ناگهان با دیدن تانک‌ها و زره‌پوش‌های نظامی و مأموران مسلسل به دست حکومت نظامی غافلگیر شدند.

مأموران مسلح پس از چند بار اخطار از زمین و هوا جمعیت را ناجوانمردانه هدف رگبار قرار دادند و مردم بی‌گناه را به خاک و خون کشیدند. عده زیادی از مردم در این روز توسط دژخیمان رژیم به شهادت رسیدند."

گوشه ای از جنایات پدر ربع پهلوی

444 222 333 555 666
جوان کرد که جنایت کاران ساواک رژیم پهلوی دست و پایش را بریده اند

/ 0 نظر / 25 بازدید