آغاز تحرکات سیاسی عربستان علیه دیپلماسی قدرتمند جمهوری اسلامی

"اعدام های مخفیانه" فعالان سیاسی و مدنی در استان خوزستان ، دهها عرب اهوازی روز جمعه 17 ژانویه 2014 ، دربرابر پارلمان بریتانیا به تظاهرات پرداختند.

 

به گزارش بولتن نیوز به نقل از  العربیه، تظاهر کنندگان با سر دادن شعارهایی علیه دولت ایران محدودیت های ایجاد شده برای فعالان تجزیه طلبی را محکوم کرده و از دولت انگلستان خواستند اقدامات دستگاه امنیتی و قضایی ایران را محکوم کند.العربیه با حمایت از گروهک تروریستی تضامن و خلق عرب نوشت: تظاهرات عرب های اهوازی مقیم در بریتانیا در حالی برگزار شد که چند روز پیش حسن روحانی رئیس جمهور ایران ، طی سفر خود به استان خوزستان بخشی از سخنرانی خود  در شهر اهواز را به زبان عربی ارائه کرد.غازی عباسی، عبدالرضا امیر خنافره، عبد الامیر مجدمی و جاسم مقدم پناه ، از جمله تروریست هایی که دستشان به خون مردم بی گناه خوزستان آلوده بود، بعد از گذشت مراحل بازجویی و روند پرونده قضایی اعدام شدند.دلسوزی مدعیان حقوق بشر و ارگان خبرپراکنی سعودی ها برای افرادی است که نتایج بازمانده از جنایاتشان، بی سرپرست شده چندین خانواده و به شهادت رسیدن شهروندان خوزستانی است.
نکته قابل تامل حمایت دولت های غربی و عربی از افراد تجزیه طلب در کشورشان است به صورت آشکار و پشت پرده از آنان حمایت میکنند.سال گذشته علیرضا نوری زاده فعال سلطنت طلب با لابی گسترده سعی کرد پای گروهک تروریستی خلق عرب را به بی بی سی فارسی و صدای امریکا باز کند.

 

 

فاخته زمانی تجزیه طلب ، احمد شهید گزارشگر ویژه ایران ، یوسف عزیزی بنی طرف تجزیه طلب

 

یوسف عزیزی دوست صمیمی احمد شهید و از فعالان تجزیه خوزستان ساکن انگلستان

/ 1 نظر / 87 بازدید
فروشگاه اینترنتی آوش

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... امیدوارم موفق باشین. ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶…….. ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶¶…… ´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶¶………. ´´´´´¶´´´´´¶´´´´¶¶´´´´´¶¶´´´´¶¶´´´´´¶¶………….. ´´´´´¶´´