چه کسانی به مادر ستار بهشتی خط می دهند + فیلم

مرصادنیوز: پرونده ای که می توانست در کوتاه مدت حل شود اینک یک سالی است به خوراک جریان های ضدانقلاب و گروهک تروریستی منافقین تبدیل شده است.

 

 

سرویس سیاسی پایگاه خبری مرصاد/ جریان های معاند نظام چند وقتی است  که با بهربرداری از این فوت مشکوک تلاش می کنند با خط دهی به این مادر وی دیده به مطامع خود برسند . از این میان می توان به نامه نگاری جریانات ضدانقلاب از سوی مادر ستار بهشتی به بانکی مون آن هم در زمانی که هیئت ایرانی جهت حضور و سخنرانی در سازمان ملل به نیویورک سفر نموده بودند اشاره کرد.

111

معاندین نظام با ارسال نامه ای از طرف مادر ستار بهشتی به بان کی مون دبیر کل سازمان ملل از او خواست تا با صحبت با آقای روحانی، برای رسیدگی عادلانه به پرونده کشته شدن فرزندش‌ تلاش کند که با پروپاگاندای رسانه ای ، دستاوردهای هیئت ایرانی علی الخصوص رئیس جمهور ایران دکتر حسن روحانی را به حاشیه ببرند.

222

از همین رو در جریان مراسم سالگرد این وبلاگ نویس در رباط کریم گروهک هایی که دیگر جزء نامی از آنها چیزی باقی نمانده تلاش نمودند ضمن نزدیک شدن به (خانم گوهر عشقی) مادر ستار بهشتی و زنده کردن داغ او مطالبی را در دهان این مادر بگذارند تا شاید از این رهگذر بتوانند به اهداف خود برسند.

فیلم ذیل بخشی از مراسم سالگرد ستار بهشتی می باشد که عناصر فتنه مادرش را تحریک میکنند:

 

/ 0 نظر / 32 بازدید