از ثبت غیر قانونی تا اخراج اعضا + سند

دلفان امروز- عناصر ضدانقلاب که به خیال خام خود با تشکیل شورای جعلی رویای پادشاهی ربع پهلوی را در سر می پروراند بر سر ظرف آش با یکدیگر به دعوا پرداختند.پس از تشکیل شورای توهم ، اعضا که شاهد تخلفات گسترده در این شورا بودند ، تعداد زیادی از این گروهک خارج شدند و بسیاری نیز پس از انتقاد یا مورد اهانت قرار گرفته و یا اخراج شدند.یکی از سوالاتی که همیشه در خصوص این شورا مطرح بود اینکه این شورا پس از یکسال تشکیل چرا تا کنون به ثبت نرسیده ! که تعدادی از اعضای این گروهک اعلام کردند که در آلمان مراحل ثبت صورت گرفته است. دیگر عضو عالی شورا اقدام به افشا دروغین بودن این حرکت نموده و اعلام کرد "۵ عضو مجمع موسس شورای ملی به طور خودسرانه نهادی را در آلمان به همین نام به ثبت رساندند که این کار غیر اخلاقی و محکوم است.

سوگل آیروم عضو اخراجی شورای ربع پهلوی، پس از انتقاد از حرکت خودسرانه دیگر اعضای در به ثبت رساندن، این حرکت را دروغین نامیده است.عناصر ضدانقلاب که دائما در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی دم از دموکراسی میزنند خود دائما در راستای سهم خواهی از هیچ درگیرند.

اعلام ثبت شورا در کشور آلمان

 

 

اعتراض سوگل آیروم به دروغین بودن ثبت شورا در آلمان

 

اخراج سوگل آیروم از شورای جعلی 

 

/ 1 نظر / 46 بازدید
علیرضا

هاستینگ میزبان پارس هاست لینوکس با کیفیت و سرعت فوق العاده نمایندگی هاست ثبت انواع دامنه ملی و بین المللی تحویل به صورت فوری و آنلاین پشتیبانی 24 ساعته نصب رایگان اسکریپت با قیمت هایی باور نکردنی همین حالا سایت خود را بسازید www.mizbanpars.com