ربع پهلوی بدون همانگی با دیگر اعضا ، بزرگترین ائتلاف ضد انقلاب را منحل اعلام کرد

به گزارش گروه سیاسی "ره به ری" : عناصر ضدانقلاب تمام تلاش خود را جهت تحت تاثیر قراردادن انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری به کار بستند که در این راستا تعدادی از سلطنت طلبان نیز با طرح شورای به اصطلاح ملی حول ربع پهلوی، برای ایجاد آشوب در ایران تلاش کردند.

پس از انتخابات ریاست جمهوری و عدم استقبال مردم در داخل ایران و حتی عدم همکاری گروه های دیگر ضدانقلاب با این شورا، ربع پهلوی که به عنوان سخنگو در این شورا فعالیت میکرد، دست به سیرک تبلیغاتی زده و با انتشار بیانیه در راستای انحلال این شورا ، سپس اعلام جعلی بودن این بیانیه و اعلام عدم خروج از این شورا برای جلب توجه مردم تلاش نمود.

 

بیانیه منتشر شده در خصوص انحلال شورا و خروج رضا پهلوی از آن

اعلام جعلی بودن نامه انحلال شورا !!!

نکته جالب توجه در این سیرک تبلیغاتی این است که اعضای شورا ، ربع پهلوی را در حد یک سخنگویی که نمیتواند در خصوص شورای به اصطلاح ملی تصمیمی بگیرد به کار گرفته اند، به گونه ای که در آخر این بیانیه اعلام میکنند که "ضروری است که به این نکته توجه شود که اتخاذ چنین تصمیماتی از وظایف شورای ملی است نه سخنگوی آن"

پیش از این نیز بسیاری از اعضای شورا پس از خروج از آن، اقدام به افشاگری در خصوص تقلب ، عدم کارایی ، منحرف بودن اعضا ، ناکارآمدی ربع پهلوی و ... کرده بودند.

در این بین برخی از عناصر ضدانقلاب نیز جهت افشاگری در خصوص ناکارآمدی این شورا ، گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند./ 2 نظر / 26 بازدید
برده ولی آزاد

چنان درگیر چاله های پشت سر بودم که چاه پیش رو را ندیدم [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] خوشا آنانکه با گذر عمر پیر و با کهنه شدن عشق جوان می شوند. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] من اگر فکر کنم همیشه برنده ام با اولین شکست همیشه بازنده خواهم ماند. شکست پذیرفتنی نوعی برد است [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تقدیم شما از هر آنچه نیکی ست.متشکرم از حضورتون عزیز

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!